Budynki

Budynek na ul. Adama Asnyka 7

Oddział dla dzieci starszych mieści się w części budynku wolnostojącego, posiadającego dwie kondygnacje użytkowe. Mamy do dyspozycji 2 sale zajęć dla dzieci, sale pełnią też funkcję jadalni w czasie spożywania posiłków. Posiadamy szatnię dla dzieci, pomieszczenie socjalne , miejsce na spotkania ze specalistami, pomieszczenie administracyjno- biurowe, kuchenne oraz sanitariaty. Obok przedszkola znajduje się duży plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnia z domkiem,  gniazdo- huśtawka, ławki do odpoczynku oraz domek do przechowywania zabawek, pomocy dydaktycznych i sportowych do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu.

6C0A0179-8125-40B2-AE35-4E811F9E38DA

Budynek na ul. Grota Roweckiego 1

Oddział dla dzieci młodszych mieści się w części budynku wolnostojącego, posiadającego jedną kondygnację użytkową. Mamy do dyspozycji 3 sale zajęć dla dzieci, sale pełnią też funkcję jadalni w czasie spożywania posiłków. Posiadamy dużą szatnię dla dzieci, pomieszczenia socjalne , gabinet  terapeutyczny, pomieszczenia administracyjno- biurowe, kuchenne oraz sanitariaty. Obok przedszkola znajduje się duży plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnia z trzema wejściami,  koniki- huśtawki,  ławki do odpoczynku oraz domek do przechowywania zabawek, pomocy dydaktycznych i sportowych do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu.