Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca

dla Twojego dziecka

Wymarzone miejsce

Marzena Wieczorek

Przygotowuje smaczne posiłki i koordynuje diety przedszkolaków. Wspiera na zajęciach z Kuchcikowa.

Dba o porządek na terenie całej placówki. Kocha dzieci, a dzieci kochają Ją. Czuła, oddana, zawsze przytuli, nakarmi, rozbawi, zaśpiewa, zatańczy.

Wspiera kadrę we wszystkich uroczystościach przedszkolnych.

Z przedszkolem związana od początku istnienia placówki czyli od 2012 roku.

Marzena Wieczorek
  • Aleksandra Stanowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Studia licencjackie kierunek Pedagogika: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz z terapią pedagogiczną. Absolwentka Szkoły Średniej im Hipolita Cegielskiego w Ziębicach, uzyskanie Technika Ochrony Środowiska.

maska zdjeciaAleksandra Stanowska
  • Joanna Budna

​Absolwentka Uniwersytetu Wroclawskiego - kierunek Pedagogika Opiekuńcza z Terapia oraz Pedagogika: Kształcenie Zintegrowane i Edukacja Przedszkolna.

maska zdjeciaJoanna Budna
  • Małgorzata Malinowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia licencjackie kierunek Pedagogika: Kształcenie Zintegrowane i Edukacja Przedszkolna. Studia magisterskie Pedagogika Opiekuńcza z Terapią.

Pani Gosia jest wychowawcą grupy Misie.

W pracy z dziećmi stara się wspierać i rozwijać indywidualne zdolności wychowanków, wzbudzać zainteresowanie każdą dziedziną nauki, a także inspirować dzieci do własnej aktywności.

Do grona pedagogicznego Przedszkola Mały Odkrywca dołączyła we wrześniu 2017r.

maska zdjeciaMałgorzata Malinowska
  • Alicja Sykulska

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Strzelinie.

maska zdjeciaAlicja Sykulska
  • Ks. Wiesław Wawrzynów

Wykształcenie magister teologii z przygotowaniem teologicznym.

Od 2010 roku jest wikarym w Parafii Podwyższenia Krzyża w Strzelinie.

W kontakcie z dziećmi daje jak najwięcej, ab wzbudzić ich zainteresowanie. Podczas prowadzenia zajęć często wykorzystuje umiejętności gry na gitarze oraz organach.

Do grona kadry pedagigicznej dołączył w 2014 roku.

maska zdjeciaKs. Wiesław Wawrzynów
  • Elżbieta GrysPani Ela jest absolwentką Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Jest Adiunktem Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pracuje w Ognisku Muzycznym w Sobótce oraz w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Każdego roku uczniowie Pani Eli są lauratami w Prezentacji Muzycznej Ognisk Dolnego Śląska. Z naszym przedszkolem Pani Ela związana jest od 2015 roku.
    maska zdjeciaElżbieta Grys

Co nowego?